Kamera Sony a7ii DSLR, si dhe pajisje

Shitet nga: Erbardh 15 Qer 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Delvinë
Prodhimet : Video kamera
Shitet për shkak të divorcit, unë jam aq i keq për të le të shkojë. Kjo është një aparat i shkëlqyer: i mirë për kushtet e ulët të lehta (I përdorur atë për astrophotography), e shkëlqyer për subjektet që lëvizin me shpejtësi (I përdorur për të marrë fotografitë e qentë e mi të tanishme) dhe për fotografinë e përditshme.
Kjo vjen me objektiv SEL50F18 Sony dhe Sony SEL55210 qëllimit të. Ata janë në gjendje shumë të mirë për shkak të kamerës së përdorur mezi që kam blerë atë vitin e kaluar. Ata gjithashtu kanë filtra UV për të mbrojtur ato. Ajo gjithashtu vjen me TT350S kamera flash plus tre bateri rezervë, një telekomandë Sony, Intervalometer dhe flash largët. Nëse është e nevojshme, unë kam një qese kamera që mund të përfshihen.
Çmimi me pakicë për një trup është ende £ 1,699. SEL50F18 është £ 289. SEL55210 është £ 319. Kjo është ekuivalente me £ 2 307. Me pajisje të tjera është pothuajse £ 2,500.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim