Kamera Leica Q

Shitet nga: Tiniel 17 Maj 01:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 350 EUR

Komuna: Delvinë
Prodhimet : Video kamera
Kushti: Përdoret por në gjendje shumë të mirë, mezi jashtë shtëpisë!
(Ju lutemi referojuni fotove)
Për specifikimet e plota shikoni faqen e internetit të tyre.
përfshin:
Të gjitha paketimet origjinale dhe përmbajtja
Bateri rezervë të palës së tretë
E vendosur pranë Bethnal Green Underground dhe Cambridge Heath Overground
Fotografitë janë nga pika e saktë që po bleni
Shfaqja është më shumë se e mirëpritur.
ÇMIMI I IMRAIDËS ËSHTË NON-NEGOCIBUES.
I kënaqur për të depozituar në ndërlidhësin e zgjedhjes tuaj për të postuar në mbarë botën nëse mund të paguani nëpërmjet Paypal / transfertë bankare para dorë. Paratë e gatshme në koleksionin e preferuar.
Çdo pyetje më lër një email. Mund të ofrojë më shumë fotografi me rezolucion të lartë nëse nevojitet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim