Kamera dixhitale Canon EOS 6D MK II e re.

Shitet nga: Ikialia 26 Pri 02:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Delvinë
Prodhimet : Video kamera
Kjo është një markë e re e papërdorur dhe vjen me çdo gjë të listuar në kutinë. Plotësisht funksionale.
Greasby Wirral Collection. Më vjen keq, por në qoftë se jeni të interesuar me të vërtetë atëherë më thërrisni me një ofertë të arsyeshme, unë nuk do t'i përgjigjem mesazheve të hapura të teksteve ose aplikacioneve në kohë të hidhura të natës. Nëse jeni serioz në lidhje me blerjen, më kontaktoni. Unë vetëm dua t'u përgjigjem atyre mesazheve të hidhura nga ëndërruesit e ditës. falemnderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim