Hasselblad 503cx (Mint) + 80mm CF Planar + Pajisje

Shitet nga: NTIW75 17 Qer 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Delvinë
Prodhimet : Video kamera
Për shitje një 503cx e zezë e bukur, e kompletuar me lente me ngjyra Carl Zeiss Planar T * 80mm, revista A12 dhe revista A16.
Është një model i vonuar me një stil më të ri, një detektor i nivelit të matur dhe me shkëlqim të mprehur në gjendje shumë të mirë dhe në mënyrë të përsosur të punës. 503CX ka një aftësi matje flash TTL OTF (përmes lenteve / jashtë filmit).
Optika e përparme dhe e pasme janë të përsosur, të pastër dhe të pastër dhe kapaku i lentës së përparme përfshihet.
Shpejtësia e shkrehësit është e mirë në të gjitha shpejtësitë dhe fokusi dhe hapja janë të qetë dhe të dëmtuar mirë. Të dyja revistat e filmit kanë futje korresponduese.
Gjithashtu janë të përfshira rrip origjinal i qafës, përshtatësi i brezit të brezit 3 pjesë dhe filtri UV dhe kapaku.
Doracaku i përdoruesit.
Një sistem i përsosur dhe i plotë për të hyrë në botën Hasselblad.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim