Gjetja e distancës Leica Dylbi

Shitet nga: ClouZ 29 Pri 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Delvinë
Prodhimet : Video kamera
Gjendja e shkëlqyer e lente
Gotë në këto janë të mahnitshme në të gjitha kushtet e dritës.
Rangefinder është sekonda e shpejtë për të marrë distancën. përcaktojnë qëllimin dhe xhiruar.
Lazer punon në kushte të lehta, sepse lazeri nuk e sheh të zi.
Unë e shes, sepse nuk kam xhiruar më.
Ata do të punojnë edhe për golf.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim