Canon 5D Mark II

Shitet nga: National Electronics 04 Shk 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 7 990 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Delvinë
Prodhimet : Video kamera
Garanci Standard: markë Kompania jonë produkt i ri vjen garanci 2 vjet origjinale prodhimin me kompani miratuar vulën e origjinalitetit për kënaqësinë tuaj më të mirë.

ne jemi të vendosur këtu në SHBA nga këtu ne anije të drejtpërdrejtë për ju një herë ju bëni porosinë

Shipping Metoda: FedEx / DHL Kohë për dorëzim: brenda 2 ditëve të punës dëshirës është 48 orë vetëm. Gjitha produkteve tona janë të mbushura mirë dhe e mbyllur për arsye sigurie.

Të gjitha prodhimet tona vijnë në kutinë e tyre origjinale të mbyllur të drejtpërdrejtë nga fabrika. Të gjitha çmimet e prodhimit janë të negociueshme në qoftë se blerja në sasi të madhe. Për një kohë të gjatë, ne jemi në ndjekje të produkteve më të fundit, dërgesë të shpejtë, çmimi më i ulët, edhe ne jemi gjithmonë këtu për t'ju mbështetur!

Metoda e dorëzimit: FedEx, DHL apo UPS.
Ju gjithashtu mund të komunikojnë me ne Just add kujdesit të konsumatorëve tonë në live chat me Skype dërguarin poshtë

Skype ...... melvin.chavez212
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim