Canon 5d Brand iii Shteti Mint 6k Shutter Count

Shitet nga: martin 22 Gush 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Delvinë
Prodhimet : Video kamera
Trupi i 5D Mark III
Bleva këtë aparat të bukur si një rezervë për kamerën kryesore 1dx. Unë jam një fotograf profesionist dhe ky aparat është kujdesur mirë. Përdoret pak në numërimin 6611 të diafragmës shih foton.
Unë migroj në një sistem pa pasqyrë, kështu që vendimi për të shitur. Nëse jeni të interesuar, më dërgoni një email ose tekst dhe unë do t'ju përgjigjem sa më shpejt që të jetë e mundur.
Ju mund të shihni disa nga fotot e marra nga ky aparat në faqen time Instagram: illuminanceuk
Çfarë do të merrni:
- 5D Mark lll Kamera Full Frame
- Bateri origjinale dhe ngarkues dhe dy bateri shtesë gjenerike.
- Kuti origjinale me CD dhe kabllo
- Fole pa bateri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim