Samsung UN55KS9000FXZA SUHD 4K Smart LED Ultra HD

Shitet nga: Henrik 12 Nën 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Delvinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Samsung
Modeli: UE
Krejt të re e mbyllur në kutinë e Samsung 55 "Class (54.6" Diag.)
LED 2160p- zgjuar 4K Ultra HD TV në të Zeza.
Vjen me një garanci të plotë nga Samsung dhe është krejt e mbyllur të re në kutinë e përdorur asnjëherë.
teknologji aktive 3D me 1 palë syze 3D
Ultra Clear Pro panel
UHD teknologji dimming
Wi-Fi Direct dhe lidhjes Bluetooth
Përfshin kontrollin zgjuar largët
filma lumë, muzikë dhe më shumë duke përdorur Smart Hub, dhe shfletoj faqet e internetit tuaj të preferuar me shfletuesin përfshirë Web.
S Rekomandim gjen filma dhe TV tregon se ju do të gëzojnë më.

Ndjehen të lirë për mesazh ne, nëse keni ndonjë pyetje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim