Ps3 232gb

Shitet nga: Marko kondi 01 Pri 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 000 LEK

Komuna: Delvinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet ps3 232 gb 1 lev dhe 4 lojra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim