DJI Phantom 3 Professional RC Drone 4K Camera

Shitet nga: Malik 27 Nën 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 7 190 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Delvinë
Prodhimet : Fotoaparate
DJI Phantom 3 Professional RC Drone 4K Camera, vjen me 12 muaj garanci universale dhe politikën e kthimit të 90 ditë.

WhatsApp Numri: +18597770061

E-mail: mlkjabaar@gmail.com

Viber App: +15593436790

Skype :: salem.alhazmi1

Shënim: Blej 2 merrni 1 Pa + Kompania jonë T Shirt

Great dhe Interesting dhjetor Promo Offer jonë !!

Ju lutemi të na kontaktoni për më shumë produktet e zgjedhjes suaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim