Canon EOS 5D Mark III me 24-105mm Lens Digital SLR

Shitet nga: Keshiah 05 Nën 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Delvinë
Prodhimet : Fotoaparate
Canon EOS 5D Mark III me 24-105mm Lens Digital SLR Camera në gjendje të shkëlqyer, vjen me 24 muaj garanci ndërkombëtare dhe politikën e kthimit të 90 ditë.

WhatsApp Numri: +639097375945

Skype :: salem.alhazmi

Ju lutem kontaktoni për bisedë të mirë.

Ne jemi shitje në të gjitha llojet e Mobiles, laptop, kamera, lente, Videokamera, TV dhe shumë më tepër Elektronikë.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim