OKAZION- Shitet dyqan ne qender te qytetit-DELVINE

Shitet nga: Dejvis Sot 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ne qender tek sheshi ne DELVINE
Sipërfaqe: 141 m2
Komuna: Delvinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan ne qender te qytetit ne Delvin. Dyqani eshte 141 meter katror dhe gjendet ne qender tek sheshi. Ka fasade xhami dhe fasade prej mermeri, tavan te varur etj. Eshte godine nje kateshe dhe ka mundesi per shtesa siper vetes.....ESHTE ME certifikate pronesie (me hipoteke)... Mund te perdoret per supermarket, lokal, bank, butik, farmaci, etj. Fotot jane te marra nga google maps. CMIMI ESHTE OKAZION———0696534303
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim