"OKAZION''

Shitet nga: Viron 15 Nën 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Shitet nje vile.kati i pare,dy dyqane:100m dhe 50m2.kati i dyte,dy hyrje:90m2 dhe 60m2.se bashku me nje cmim okazion.pranohet edhe me marreveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim