Toke prej 500 m2 ne Vlore

Shitet nga: niko 23 Sht 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vlorë
500m2 toke ne Himare, siper potamit ,rruge pertekHotel "Panorama"
me tegjitha dokumentacionet te rregullta qe ne kohen e Zogut dhe me ligjin 7501.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim