Toke prej 2400m ne Vlore

Shitet nga: ERI 12 Dhj 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
SHITET TOKE FSHATI XHYHERINE REDH 15 MIN. LARG QYTETIT TE VLORES TOKA SHERBEN SI PER TE MBJELL DHE PER SHPI ESHTE 2400M ME CERTIFIKATE PRONESIE CMIMI I DISKUTUSHEM JU FLM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim