Toke ne qeparo

Shitet nga: edmond 25 Tet 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Komuna: Vlorë
Shesim toke ne qeparo 1080m2 me ullinje 100m larg detit dhe 3500m2 me ullinje 500m larg detit gjithashtu shesim edhe 300m2 ne rrugen kryesore himare qeparo tokat jane me letra me 7501 dhe cmimi eshte 100€/m2 deri ne 150€/m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim