Toke ne Vlore

Shitet nga: desart 05 Dhj 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vlorë
Toka shtitet ose nderrohet. Ndodhet buze detit ne Radhime me sip 2300m. Eshte brenda planit te studimit per ndertim 4+1. Nderrohet dhe me hyrje ne vlore ose Tirane. Eshte me certifikate pronsie.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim