Toke ne Vlore

Shitet nga: Andrea 04 Maj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Toka ndodhet ne Himare , 20 metra larg Kastratit, prane nje ndertese dy kateshe , e cila ka leje deri ne 4 kate. Eshte prane rruges kombetare, 1 minute larg nga qyteti me makine, dhe me uje dhe drita 24 ore.
hapesira e tokes eshte 15 metra pergjate rruges dhe vertikalisht eshte pa limit...Per me shum informacione , kontaktoni ne numrin vodafone club 0695263882
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim