shtepi e mobiluar

Shitet nga: ardit 28 Nën 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 133 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Vlorë
Shtepia eshte me hipoteke dhe siperfaqe 133 m2. Ka dy dhoma gjumi, sallon te madh dhe kuzhina bashke me aneksin te vecante, dy banja te medha dhe 3 ballkone. Shtepia eshte e ndertuar me bashkimin e dy apartamenteve. Shitet e kompletuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim