Vile prej 1000m2 ne Vlore

Shitet nga: vile 12 Dhj 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
shitet vile e mobiluar totalisht te kalaja ne Vlore me pamje nga deti.siperfaqe 1000 m2.te gjitha dhomat te mobiluara, me kondicioner dhe banjo ne cdo dhome.Vila ka pishine,kend per barbekiu, 2 obore,garazhd per makinen dhe pamje spetakolare nga deti. Shitet me cmim nen kosto per arsyhe emigrimi per vetem 700 euro /m2 kuptohet totalisht e mobiluar me cdo gje qe ka brenda
si toka dhe vila eshte me leje ndertimi me hipotek dhe certifikat pronesie eshte me te gjitha dokumentat ne rregull.
per me teper informacion na kontaktoni ne numrin :

+355 68 90 26873
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim