Vile 3 kateshe me truall ne Vlore

Shitet nga: Bilali 07 Tet 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Vlorë
vile 3 kateshe 401m truall dhe 129m ndertim ne cdo kat,total 387m.E pershtatshme dhe per zyra.Shume afer me sheshin e flamurit.L.Kushtrimi Vlore.Me certifikate pronesie.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim