Shtepi private

Shitet nga: Thodhori Ruci 27 Nën 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Komuna: Vlorë
Shtëpi/Vilë private me sipërfaqe 305 m2, shtruar me pllaka, oborr, tarrace, bahce, garazh, 2 hyrje te ndara (kati 1 & 2), e ndertuar ne vitin 1964 dhe e restauruar ne 2009, me sistem modern ngrohje/ftohje, në hyrje të Vlorës (afer spitalit), 10 minuta larg qendres (ne kembe).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim