Shtepi prej 70 m2 ne Vlore

Shitet nga: thodhoraq 03 Nën 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
shtepia eshte 70 metro katror , ndodhet ne nje truall 250 meter katror . shtepia dhe trualli jan te ipotekuara me letra dhe certifikat pronesie.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim