Shtepi ne Vlore

Shitet nga: Adi 17 Nën 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 116 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Vlorë
Shitet ose ndrohet hyrja me makin hyrja ka 2 dhoma 2 banja 2 ballkone ka siperfaqe 116m ndodhe ne bulevardin vlore-skel ndrohet me makin mbi 2008 makina te jet mersedes audi a8 (modeli 2010 ) ose q7 me bmw x5/x6 range rover sport te jet ne gjendje te mir te jepet makina dhe diferenca nga ana juaj me kontaktoni/ viber / fb adi caushi /whatsap / nr 0699916130
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim