Shtepi me qera ne Vlore

Shitet nga: hiqmet hoxhaj 01 Dhj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Apartamenti ndodhet ne skele, afer me karburant rira ,shume afer me universitetin ,eshte i mobiluar mire me te gjitha gjerat e nevojshme . munde te jepet dhe me kohe te pjesesheme,per studente,familje te vogla ...pallat i ri ,kati 2 me anshesore me hipoteke 40m. per mundesine e nderrimit mund te beni zile te nr. 00393336166370.cmimi 10 000 lek i disk...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim