Shtepi 2kateshe 10 dhoma 2 tualete me dokumenta

Shitet nga: Ervin Arshiaj 26 Shk 01:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

420 000 EUR

Komuna: Vlorë
Shtepi 2 kateshe me obor te madh dhe shumllojshmeri bimesh. Garazhd per 2 makina dhe vend per 2 makina te tjera jasht garazhdit, garazhdi me qepen elektrik si dhe porta kryesore.
KATI 1; eshte me 1ballkon me sallon dhe para sallon 3 dhoma ndenjtje, gyzhina e kompletuar me te gjitha pajisjet, 1 lavanteri, dhe 1 tualet.
KATI 2; eshte me sallon, 5 dhoma gjumi, 1 paradhom, 1 tualet, dhe 3 ballkone.
Shtepia eshte e kompletuar te gjitha dhomat,
Shtepia eshte me dokumenta te rregullta, siperfaqja e oborit eshe 500m/2
ndersa siperfaqet e kateve jane nga 150m/2 per kat
CMIMI ESHTE I DISKUTUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim