Jepen dhoma me qera.

Shitet nga: Idi 13 Krr 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Hotel Idi ,i ndertuar ne nje nga pjeset me perrallore te qytetit bregdetar te Vlores..i rrethuar nga ambjente me gjelberim relaksues dhe pamje fantastike nga deti...Dhoma te kompletuara me kushte bashkohore.kuzhine gatimi brenda cdo dhome,ajer i kondicionuar,Tv,internet wireless..parking per makinat tuaja.Jepen dhomat me qera...Cmimi i dhomave eshte me marreveshje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim