Garazhe ose magazine

Shitet nga: Bledi 27 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Komuna: Vlorë
Garazhi eshte 44 metra katror eshte mrapa shkolles " Ismail Qemali " me wc brenda mund te perdoret dhe per magazin etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim