Shtepi me qera ne Vlore per pushime ,garsoniere ..

Shitet nga: Eno 23 Gsh 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Vlorë
Shtepi me qera per pushime,garsionere dhe 1+1.Apartamentet ndodhen ne rrugen Skele-Uji i Ftohte,prane Akademise se Marines.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim