Jap me qera apartament

Shitet nga: hiqmet hoxhaj 13 Dhj 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Vlorë
Apartamenti ndodhet ,zona skele afer me universitetin dhe me detin.Ndodhet ne katin e dyte me anshesore dhe i mobiluar mire.cmimi 100 lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim