JEPEN ME QERA

Shitet nga: Besi 06 Tet 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Vlorë
JEPEN ME QERA DY APARTAMENTE 2+1 ME SIPERFAQE 125 M2 TEK PALLATI NE QENDER(SKELE).
APARTAMENTET JANE TE MOBILUARA ME MOBILJE TE KOHES SI NE FOTOGRAFI.
QEARJA DUHET TE JETE ME SHUME SE NJE VIT,DHE CMIMI PER NJE APARTAMENT ESHTE 400 EURO NE MUAJ.
APARTAMENTET NDODHEN NE KATIN E DHJETE DHE TE 13 TE PALLATIT NE FOTO.
PAJISJET JANE TE PA PERDORURA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim