Garsonjere prej 50m2 ne Vlore

Shitet nga: garsoniera 26 Gsh 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Vlorë
shesim dy garsoniera [ 28 dhe 50m2 ], aktualishte jan te mobiluara dhe me qiraxhinje, garsonierat ndodhen pran shkolles QEMAL ATATURK ishe shkolla [ 1 maji ], pallati i ri ,..kati i 5 banim-----------------hyrja 50m2 eshte e pershtatur ne hyrje 1+1,.......çmimi 500€ m2-......
004915733353165

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim