GARSONIER prej 28m2 ne Vlore

Shitet nga: garsoniera 26 Gsh 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 28 m2
Komuna: Vlorë
shesim dy garsoniera [ 28 dhe 50m2 ], aktualishte jan te mobiluara dhe me qiraxhinje, garsonierat ndodhen pran shkolles QEMAL ATATURK ishe shkolla [ 1 maji ], pallati i ri kati i 5 banim----------------hyrja 50m2 eshte e pershtatur ne hyrje 1+1,.....cmimi 500€m2

+4915733353165
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim