Dyqane tek Kali i Trojes

Shitet nga: Erjon 25 Tet 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Vlorë
Shitet dyqane tek kali i trojes 37m me certifikat pronesie te rifreskuar. Dyqani eshte funksional nga dy ane te tij (pra me qepen para dhe mbrapa tij) gjithashtu kubaturen e ka 4 metra te larte e cina mund te shrytezohet per te ber nje ambient tip magazine siper dyqanit . Dyqani shitet per arsye ekonomike. Cmimi 2100EURO metri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim