Apartment 1+1 vije e pare nga deti

Shitet nga: Jetnor 28 Pri 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Vlorë
Shitet ose nderrohet apartament vije e pare nga deti ngjitur me lungomaren
Apartamenti eshte I pajisur me certifikate pronesie.
Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te favorshme afer detit dhe afer qendres se qytetit dhe mund te jepet me qera ne cdo periudhe te vitit ne vere jepet lehtrsisht per turistat e huaj.
Apartmenti ndodhet ne pozicion veri lindje dhe e shikon detin ne pamje anesore
Ka instalime per sistem chileri.
Me kondicioner dritare plastike tualet me dritare me dy ballkone
Mobilim nuk eshte pjese e marreveshjes.
Mund te nderrohet me apartament ne tirane ose toke ne bregdet nga borshi deri me ksamil.
Per detaje ju lutem te telefonojne vetem persona vertet te interesuar
Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim