Apartament prej 74 m2 ne Vlore

Shitet nga: Nino 30 Krr 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 69 m2
Komuna: Vlorë
Shitet Apartament 74m/2 ne rrugen Trasballkanike Vlore. Disponohen te gjitha dokumentet perkatese te shtepise.Apartamenti mund te kthehet dhe ne 2+1 dhoma ka hapesire te mjaftueshme per tu ndare ne 2. Per cdo informacion ose foto mjafton te kerkoni ne ninosinaj@hotmail.it ose 0694782256

*Cmimi i m/2 ne ate zone eshte 450 euro/m2.
*Apartamenti shitet vetem 47,00000 leke (I Diskutueshem).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim