Apartament prej 68m2 ne Vlore

Shitet nga: genti04 11 Pri 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Vlorë
Skele Afer Universitetit, apartament i ri, kati IV, me ashensor, 68m2, 1 + 1 dhomë, 1 banjo, ballkon. Apartament i ri, me shume drite dhe pa pengese perpara. (30000€ - I diskutueshëm). Kontaktoni: ne viber +306977372384 & e-mail: nikledgen@hotmail.com).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim