Apartament prej 30m2 ne Vlore

Shitet nga: mentor hoxhaj 02 Dhj 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 38 m2
Komuna: Vlorë
Apartamenti ndodhet ,zona skele ,afer me karburant rira,me detin 20 M larg ,dhe me universitetin 200m, eshte apartament i ri ,kati 2 me anshesore dhe i mobiluar plotesisht, i pershtatshem dhe per zyre. Apartamenti nderrohet me apartament 1+1 ne Himare ,qofte dhe i vjeter i pa rregulluar jo me lart se kati 3 ,kurse me anshesore dhe me lart . me hipoteke, mund te beni dhe zile 3336166370 itali.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim