Apartament prej 140 m2 ne Vlore

Shitet nga: Andi capuri 25 Maj 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Vlorë
APARTAMENT RUG VLOR SKEL (PALLATI SOKOL KUSHTA NGJITUR RIVIERES) SHUM KOMOD 3 PLUS 1 I MOBILUAR.APARTEMENTI NDODHET N KAT TE 7 ME PAMJE NA MBRAPA RUGES, APARTAMENTI PERBEHET NGA 3 DHOMA GJUMI 2 BANJO,DY BALLKONE T MEDHENJ, GUZHINA 18m KATROR E MOBILUAR N MENYR T PERKRYHER PERBALLON DHE TAVOLIN ME 20 VENDE,E ZBUKURUAR ME MOZAIKE TE PJESE PLLAKAVE N MUR DHE N SHESH, SALLONI SHUM KOMOD I BOLLSHEM. SALLONI DHE GUXHINA LIDHEN PERMJET NJ LLOJ MINIBARI I ZBUKURUAR ME PLLAKA GURI. DERA E JASHTME ESHTE E BLINDUAR DHE NUK HYN DIREKT N SALLON POR N NJ PARAHYRJE QE I PARAPRIN SALLONIT. BANJOT DHE NJ DHOM KAN KAN SECILA DRITAREN E SAJ, DY DHOMAT E TJERA T GJUMIT KAN PORT BALLKONI ME XHAM SECILA N BALLKONIN E SAJ,GUZHINA DHE SALLONI KAN PORTBALLKONI ME 4 KANATA XHAMI N NJERIN PREJ BALLKONEVE (TE BALLKONI M I MADH KU NDODHET DHE AMBIENT GATIMI MA SOB DHE LAVAMAN, I RETHUAR ME VETRAT XHAMI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim