Apartament ne qender te Himares

Shitet nga: Besim Breshani 26 Nën 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender, Himare
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Vlorë
Apartamenti gjendet ne katin e peste te nje pallati ne qender te qytetit turistik te himares. Eshte i mobiluar me te gjitha mobiljet dhe orendite e nevojshme dhe Ngrohja ne dimer behet me oxhak. Eshte perdorur me perpara per banim dhe kushtet jane mese te mira. Ka nje vendodhje strategjike, sepse eshte shume prane shetitores se Himares, por gjithashtu eshte nje banese e qet ku nuk degjohen zhurmat. Lagjia eshte gjithashtu e qet dhe e sigurt dhe banoret e pallatit e te lagjes jane shume miqesor e mikprites. Gjenden edhe vende parkimi ku mund te parkoni te sigurt makinen tuaj. Eshte i pershtatshem per persona te cfaredolloj statusi. Gjithashtu, prane, gjendet vende argetimi per femije gjithashtu ka mundesi per te kaluar nje mbasdite e mbremje te kendshme. Per cfaredolloje informacioni tjeter gjithashtu edhe per cmimin jeni te lutur te kontaktoni ne numrin e telefonit: +355694398158
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim