Apartament me shume hapesire 3+1 i mobiluar

Shitet nga: baci 16 Nën 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160 m2
Komuna: Vlorë
Apartamenti eshte shume komod ka shume hapesire 3+1 po mund te shnderroet ne 4+1 pasi guzhina eshte ne dhome me vete nga salloni ka dy banja nje me gabine dushi dhe nje me xhakuz dhe dy ballkone.I mobiluar te gjitha mobiliet kane ardhur nga Amerika.Shitet per arsye emigracioni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim