Apartament me qera ne Vlore

Shitet nga: arel 11 Gsh 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Vlorë
Zona/Rruga : Orikum Qender

PRONOTONI PUSHIMET TUAJA !

Jepen me qera apartamente me siperfaqe 50m2 +40 m2 verande ne Orikum,Vlore.

Apartamentet ndodhen ne katin 7-te te pallatit dhe kane nje siperfaqe te madhe verande qe ju siguron nje pamje vertet mahnitese,ne njerin drejtim mund te shijoni peisazhin malor e ne drejtimin tjeter ate bregdetar.

Apartamentet jane te sapo mobiluar dhe ju ofrojne kenaqesine e nje qendrimi teper komod.
Cdo apartament eshte i paisur me kondicioner dhe ka nje kapacitet deri ne 4 Persona. Vendndodhja ne nje zone te banuar ju ofron mundesine te keni fare prane te gjitha sherbimet qe ju nevojiten ( farmaci,ushqimore,exchange,restorante )
Pallati eshte i paisur me ashensor ne dispozicion 24 ore.
Furnizimi me energji dhe uje 24ore.

Te gjitha keto ju ofrohen fare prane plazheve me te bukur ,si ai i Orikumit dhe plazheve te Rradhimes.

[color=Red]Cmimet :


20 euro/nate per muajit Korrik dhe Gusht
15 euro/nate per muajit Maj, Qershor dhe Shtator.


Kontakt : Cel. 00355682015454 ; 00355696670629
Email arto891@web.de

JU MIREPRESIM !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim