Apartament 2+1 ne Vlore

Shitet nga: Eglantin 13 Shk 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Vlorë
Shitet nje apartament 2+1 ne Uje te ftohte 100 metra katror mbrapa hotel Delfinit. Mundesi zgjedhje kati dhe pamje. Objekti ka perfunduar .Mbete vetem perzgjedhja e pllakave nga ana juaj. Cmimi 450 euro/metri katror i diskutueshem.


Mund te na kontaktoni ne kete numer per cdo lloj informacioni Dhimiter Shabanaj 0696117644 ose 0693760309
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim