Apartament 2+1 ne Vlore

Shitet nga: Flori 28 Nën 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Vlorë
shitet apartament 101m2 kati i 1-re mbi dyqanet por per nga lartesia kati i 3-te i mobiluar ndertim i vitit 2009 ndodhet ne qytetin e Orikumit ne 1 kompleks shum cilsor dhe te qete shitet per arsye mosperdorimi kryesisht ska banuar njeri qe kur eshte blere vetem gjat sezonit veror esht perdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim