Apartament 2+1 ne Vlore

Shitet nga: Lorenc 20 Krr 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 109 m2
Komuna: Vlorë
Shitet apartament 2+1, Vlore.
Apartamenti eshte me hipoteke , kati 4 banim.
- 2 tualete.
- 2 ashensore.
- Drita & Uje 24 ore.
Apartament e ka pamjen veri-perendim.
Per me teper mund te shikoni fotot ne linkun e meposhtem:

https://www.dropbox.com/sh/to9gx33fwhdkblw/AAAVNsyPkENuzcS0V1FHcvkLa

( kopjojeni linkun dhe hapeni ne internet per te pare fotot)
Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit 0693758636
Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim