APARTAMENT 3+1

Shitet nga: albert 08 Nën 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 196 m2
Komuna: Vlorë
APARTAMENT 3+1 NDODHUR NE LAGJEN PAVARSIA. I AREDUAR SIPAS KOHES. I PAISUR ME SISTEM NGROHJE FTOJE AMERIKAN. ME INVERTER PER TE GJITHA PAISJET E SHTEPISE NE MUNGESE TE ENERGJISE ELEKTRIKE. DY BANJO, DY BALLKONE. SALLON I MADH SEBASHKU ME GATIMIN 65 M2. BANJAT JANE TE PAISURA ME XHAKUZI DHE SAUNA. GABINE DHE VASKE.SHITET PER ARSYE EMIGRACIONI ME NR. KONTAKTI 0682290550. CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM 120.000 EURO.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim