5 hyrje nga 80m2 ne Vlore

Shitet nga: Synergasia 03 Tet 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Vlorë
Ne zonen e Himares 200 metra larg plazhit Llaman.
Eshte nderrtuar nje ndertese 3 kateshe me 6 hyrje Prej te cilave; Shiten 5 hyrje, Secila hyrje eshte nga 80 m² me sistem ngrohjeje G.P.L, gjithashtu me vend parkingu.
Ndertesa eshte e rrethuar dhe e veshur me gur. Cmimet variojne;
Nga 37000€ hyrjet e katit te pare deri ne 55000€ hyrja ne katin e trete
Per cdo pyetje mund te kontaktoni me ne synergasia.ximare@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim