Shtepi 1+1 Anes detit ne Vlore me hipotek.

Shitet nga: Shtepi 1+1 14 Jan 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Vlorë
OFERTE!!! Apartament ne Vlore anes detit me pamje nga deti e legalizuar dhe me hipoteke.
Vendodhja: Prane Kampit te Pionereve.
Ndertim sh cilesor sic duket dhe ne foto,. Apartamenti eshte i ri dhe i Pabanuar.
Cmimi: 580 euro/m.
Ose ndrrohet me apartament ne Fier ose ne Tirane me te njejten vlere.
Cmmi i diskutueshem
Ju lutem vetem bleres serioz!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim