pomp lavazho 3 Fazore Fshes korendi me dy moto..

Shitet nga: pomp Lavazhi Inter pump 250 BAR 05 Dhj 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Vlorë
Shes pomp lavazho 3 Fazore interpump 250 bar llastik presioni 13 metra fshes korendi me dy motora 70 litroshe me kazan inoksi thith dhe uje ka tubin e shkarkimit paisjet kan ardhur nga italia ne korik te keti viti veglat jan fuksionale dhe ne gjendje prefekte . dhe ikan te gjitha aksesoret si inxjer fabrika shiten per arsye mbyllje altiviteti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim