SOBE GATIMI ME 4 KOKA + FURRE PER PJEKJE APO OSE..

Shitet nga: Sofokli 27 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 LEK

Komuna: Vlorë
SHES 1 SOBE GATIMI ME GAS TE KOMPLETUAR MARKA WEGA ITALIANE E PERDORUR VETEM MUAJ 3. SOBA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PA KOROSIONE OSE SHENJA NDRYSHKU DHE NE PAMJE TE JASHTME SIKURSE ESHTE BLERE SOT.(PERSHKRIMI) 4 KOKA GATIMI + FURRE PER PJEKJE APO TE TJERA,MANOPOLAT JANE TE REGJISTRUESHME ME FLAKE TE VOGEL,TE MESEM,DHE TE LARTE SIPAS DESHIRES. PUNON ME BOMBULA 30 LITROSHE OSE DHE ME PAK.! (NJOFTIMI U REFEROHET PERSONAVE REALISHT TE INTERESUAR NUK DO TE MEREN PARASYSH PERSONA PER HUMBJE KOHE FLM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim